м. Київ, Вацлава Гавела, 4         +38 (067) 500-58-77         +38 (073) 500-58-77
logo mobile

Ресторан Фігаро // Про нас

Про нас

Кращий ресторан Києва – «Фігаро»!

Обстановка Європи XVIII століття, світло свічок і тепло живого вогню, відмінне вино і смачна їжа, і все це в супроводі саксофонної музики… Вийшло уявити і насолодитися атмосферою? Саме час переконатися особисто, що в реальності все це виглядає ще краще, ніж в думках.

Залиште метушню сучасного життя і перенесіться на час в середньовічну Іспанію !

Кухня, яку пропонує наш ресторан «Фігаро», забезпечить хороший настрій кому завгодно. А як інакше! Адже кухонні чарівники використовують перевірені «магічні» продукти: телятину, баранину, сир, бринзу і овочі, вирощені на власному фермерському господарстві.

Хочете споглядати, як ваша їжа готується на живому полум’ї? Розташовуйтеся за столиком на літньому дворику і спостерігайте, смакуючи келихом вина! Розслабтеся, насолоджуйтеся музикою, довіртеся професійності кухарів і  обслуговуючого персоналу.

«Фігаро» небайдужий до свят, шуму і веселощів. Будь-яка подія або захід пройде тут під таємним покровительством комедійного персонажа.

Якою б привабливою не була атмосфера старовини, живемо ми все ж в ХХІ столітті. Але, як істинний герой веселої комедії, Фігаро, звичайно ж, «і тут, і там» в часі і просторі: в сучасному закладі, в атмосфері середньовіччя,  ви маєте   можливість незабутньо відзначити сімейне торжество або провести корпоратив.

Декор банкетних залів, яким пишається кращий ресторан Києва, і чарівне освітлення будуть прекрасним доповненням до витриманого вина і вишуканих страв іспанської кухні.

Оформлення яскравими, різнокольоровими кульками та декорування за допомогою флористичних композицій, оригінальні торти, живий музичний супровід, свіжі фрукти і шоколадні фонтани – вам буде чим насолодитися під час святкування.

Банкет ви можете влаштувати в будь-якому з п’яти банкетних залів, якими володіє наш затишний ресторан.

Фігаро – романтичний  бешкетник, миттю перенесе Вас в потрібне місце і час, створить атмосферу і настрій. Все, що потрібно – це загадати бажання і вимовити його вголос в стінах нашого ресторану іспанської кухні.

Залишилися запитання?

Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!

Зателефонувати