м. Київ, Вацлава Гавела, 4         +38 (067) 500-58-77         +38 (073) 500-58-77
logo mobile

Ресторан Фігаро // Статті

Статті

Де в Києві спробувати справжню іспанську паелью?

Напевно, багато хто з вас чули слово «паелья». За елегантним назвою ховається слово, назва якого походить від ємності, в якій здавна готували паелью – patella, тобто сковорода з двома ручками. Так, традиційне іспанське блюдо, про який ми поговоримо, готується і подається саме на сковороді.

Ресторану ФІГАРО 17 років!

17 років тому ми відчинили двері для перших гостей ресторану, це серйозний рубіж, щоб підвести підсумки і намітити стратегічні цілі, як мінімум ще на 10 років. Надалі ми плануємо продовжувати стратегію розвитку і будувати ресторан з висококласним рівнем обслуговування.

Банкетний зал для весілля в Києві – важлива частина урочистості

Весілля – приємний і урочистий день для майбутньої молодої пари, що ставати початком їх щасливого життя разом. Підготуватися до неї слід заздалегідь, щоб дрібні недоліки не зіпсували настрій. Один з найбільш важливих етапів – підібрати банкетний зал для весілля недорого, який мав би гарний інтер’єр, смачне і вишукане меню страв, і, звичайно, вміщував всіх гостей нареченого і нареченої. Таке може здатися неможливим, але орендувати хороший заклад, що задовольнив перераховані вище запити, цілком реально.

«Фігаро» – затишний ресторан для весілля

Весілля – подія є неповторна, яскраве, що запам’ятовується на все життя. Підготовка до нього завжди ведеться ретельно і хвилююче. Ще б пак, адже список справ так величезний! І в цьому списку одним з перших пунктів варто банкетний зал для проведення весілля …

Спробуйте Іспанію на смак!

Іспанська кухня, що це і де її спробувати?
Візитна картка Іспанії – хамон Іберіко і хамон Серрано, не просто їжа, це її символ! Страва являє собою провяленную і просолену в природних умовах свинячу ногу. Хамон Іберіко – вишукане і пікантне м’ясо …

Весільний банкет в ресторані

Неможливо уявити собі весілля без святкового банкету. Банкету з великою кількістю красивих і смачних страв, які зведуть з розуму не тільки очі, але і вашу свідомість. І якщо більшість ресторанів пропонують послуги з проведення весільних урочистостей, то не кожне таке заклад може похвалитися вишуканою кухнею, захоплюючого кожного свого гостя.

Іспанський дворик в Києві

Печеня, спекотне літо просто зобов’язана бути насиченим позитивними емоціями, яскравими враженнями та, звичайно ж, гастрономічними ласощами. Хочеться побалувати себе чимось оригінальним, легким і незвичайним. Саме таке можливо спробувати в «Іспанському дворику» ресторану Фігаро! У сонячні літні дні не знайдете нічого кращого, ніж ВВQ-меню, так, і ще всі страви готуються при Вас на відкритому вогні.

Залишилися запитання?

Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!

Зателефонувати