м. Київ, Вацлава Гавела, 4         +38 (067) 500-58-77         +38 (073) 500-58-77
logo mobile

Ресторан Фігаро // Банкетний зал для весілля в Києві – важлива частина урочистості

Банкетний зал для весілля в Києві – важлива частина урочистості

Весілля – приємний і урочистий день для майбутньої молодої пари, що стає початком їх щасливого життя разом. Підготуватися до нього слід заздалегідь, щоб дрібні недоліки не зіпсували настрій. Один з найбільш важливих етапів це підібрати банкетний зал для весілля недорого, який мав би гарний інтер’єр, смачне і вишукане меню, і звичайно, вміщував всіх гостей нареченого і нареченої. Таке може здатися неможливим, але знайти хороший заклад, щоб задовільнив би перераховані вище запити, цілком реально.

Як же вибрати кращий ресторан під весілля?

Можна довго намагатися знайти кращий ресторан для весілля в Києві, якщо не визначити для себе, що саме є пріоритетом у виборі. Комусь  важливим буде саме оригінальність меню, хтось в першу чергу піклується про дизайн приміщення. Насправді, існує чотири важливі чинники, які і впливають на вибір банкетного залу:

-наявність необхідної кількості місць для проведення свята: гості повинні вільно себе почувати, як за столом, так і під час танців;

-великий вибір банкетних страв, що задовільнить смакові потреби всіх гостей;

-наявність місця для паркування, оскільки багато гостей прибувають на свято на своєму особистому транспорті;

-дизайн банкетного залу, що буде відповідати  стилістиці весілля.

Весільний банкет ціна – від чого вона залежить?

Складно підрахувати бюджет весілля, адже наречений і наречена можуть придумати  щось особливе. Але, якщо говорити про те, скільки коштує весільний банкет, то тут порахувати простіше. Його ціна залежить в першу чергу від кількості гостей і замовлених страв, а також бажання побачити на святковому столі щось екзотичне.

В середньому така урочистість  буде коштувати від 600-800 гривень за одного гостя.

Залишилися запитання?

Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!

Зателефонувати