м. Київ, Вацлава Гавела, 4         +38 (067) 500-58-77         +38 (073) 500-58-77
logo mobile

Ресторан Фігаро // «Фігаро» – затишний ресторан для весілля

«Фігаро» – затишний ресторан для весілля

Весілля – подія є неповторна, яскрава, що запам’ятовується на все життя. Підготовка до нього завжди ведеться ретельно і хвилююче. Ще б пак, адже список справ такий величезний! І в цьому списку одним з перших пунктів – банкетний зал для проведення весілля …

Вибрати  ресторан для святкування весільного банкету -це один із найважливіших кроків на початку організації весілля.  Можна, звичайно, влаштувати банкет за містом, на природі, але немає ніякої гарантії, що в цей день погода буде неодмінно гарна. А якщо свято створення молодої сім’ї  буде відбуватися взимку чи пізньої осені ? Найкраще влаштувати весільний банкет в затишному ресторані, де буде комфортно Вам і  всім Вашим гостям, саме таким і є ресторан «Фігаро».

У нашому ресторані можна замовити весільну урочистість в одному з п’яти розкішних банкетних залів, де зручно розмістяться від 10 до 100 Ваших гостей.

Кожен наш банкетний зал для  весілля має святкове вбрання, столи розташовуються згідно Ваших побажань за для комфортного розміщення гостей.

Для святкового оформлення весільного залу, Ви можете скористатись послугами дизайнера і флориста, які допоможуть з оформленням фотозон, арок та всіми видами квіткового дизайну, підкресливши індивідуальність та стиль Вашого весілля.

Адміністратори нашого ресторану завжди готові прийти Вам на допомогу, починаючи від рекомендацій по складанню святкового меню до проведення весільного банкету. Зустріти Ваших гостей, подбати про їх комфортне розміщення, пригостити ароматною кавою – це маленькі дрібнички турботи, які скрасять  хвилини очікування перед початком Вашого весілля.

Кухня нашого ресторану приємно здивує Вас величезним вибором святкових страв авторської подачі,  весільне меню на  банкеті стане до вподоби всім Вашим гостям.

Наш ресторан для  весілля стане для Вас і Ваших гостей зразком привітності і комфорту !

Залишилися запитання?

Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!

Зателефонувати