м. Київ, Вацлава Гавела, 4         +38 (067) 500-58-77         +38 (073) 500-58-77
logo mobile

Ресторан Фігаро // Ресторану ФІГАРО 17 років!

Ресторану ФІГАРО 17 років!

17 років тому ми відчинили двері для перших гостей ресторану, це серйозний рубіж, щоб підвести підсумки і намітити стратегічні цілі, як мінімум ще на 10 років. Надалі ми плануємо продовжувати стратегію розвитку і будувати ресторан з висококласним рівнем обслуговування. Зараз ми вибудували принципи і основи нашої роботи таким чином, що з упевненістю дивимося в завтрашній день.

Вже зараз ми активно розвиваємо напрямки, які дають ресторану додатковий дохід і посилюють позиції в ресторанному бізнесі. Крім того, створено підрозділ, який забезпечує ресторан власною фермерською продукцією,а  це зручно, безпечно, якісно і швидко. Також ми конкуруємо на ринку організації корпоративного харчування та кейтерингових послуг.
17-річний досвід роботи ресторану Фігаро вже встигли позитивно оцінити багато українських і зарубіжних компаній, для яких ми стали не тільки надійним постачальником, а й діловим партнером.

У нашому ресторані працюють неймовірні люди. Прекрасний колектив, хороші людські цінності і мета, що нас об’єднує і додає сили.  Команда ресторану виконує поставлені завдання і постійно піклується про ваш комфорт. 

Орієнтація на успіх, любов до своєї справи і високі результати – головна стратегія колективу ресторану. Ми розвиваємося і зростаємо разом з вами!

На підставі ваших відгуків, сьогодні ми можемо з упевненістю сказати – ми стали одним з кращих ресторанів Києва, нас обирають за увагу, широкий асортимент, сталість якості, розумні ціни – все те, що робить життя кращим на смак!

І на завершення. Всіх колег, партнерів, гостей вітаю зі святом – 17-річчям ресторану Фігаро! Бажаю всім нам довгого процвітання і задоволення від роботи один з одним!

Залишилися запитання?

Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!

Зателефонувати