м. Київ, Вацлава Гавела, 4         +38 (067) 500-58-77         +38 (073) 500-58-77
logo mobile

Ресторан Фігаро // Де в Києві спробувати справжню іспанську паелью?

Де в Києві спробувати справжню іспанську паелью?

Напевно, багато хто з вас чув слово «паелья». За елегантною назвою ховається слово, назва якого походить від ємкості, в якій здавна готували цю страву – patella, тобто сковорода з двома ручками. Так, традиційне іспанське блюдо, про яке ми поговоримо, готується і подається саме на сковороді.
Іспанці кажуть, що паелья була вперше приготовлена в Валенсії на рубежі XV і XVI століть. З тих пір це блюдо завоювало популярність, як у самій Іспанії, так і далеко за її межами. Дивовижний факт – практично в будь-якому європейському ресторані з іспанською кухнею можна замовити це іспанське блюдо.

Сьогодні існує близько трьохсот різних рецептів приготування паельї, основу яких складають – рис, шафран і оливкова олія. Допоміжні речовини численні, вони варіюються. Це може бути курка, кролик, ковбаса чорізо, креветки, мідії, кальмари, лобстери, а також свіжі овочі, такі як квасоля, зелений горошок, червоний болгарський перець і артишоки, які надають паельї особливий аромат.

Варто визнати, що в Києві не так вже й багато закладів, де можна спробувати справжню іспанську паелью. Ось уже 17-років, як ресторан «Фігаро» готує для своїх відвідувачів справжню паелью за рецептами, які привезли із самої Іспанії. Нам вдалося передати той самий смак і аромат страви, яким самі іспанці пишаються і називають його неповторним. Сьогодні в «Фігаро»  приїжджають відвідувачі з усього міста, щоб скуштувати цю національну страву  Іспанії.

Ми з гордістю заявляємо: паелья – це наша візитна картка!

Рекомендуємо всім спробувати справжню іспанську паелью в ресторані «Фігаро»!

Залишилися запитання?

Залиште свій номер і ми перетелефонуємо!

Зателефонувати